Fiyat bilgisi için: 

Bizi mesai saatleri içinde
0 216 580 98 17 nolu telefondan arayabilir veya yandaki kısa formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Satış ekibimiz en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Video Çekim Fiyatları

Bireysel ya da kurumsal video çekimleri yapmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız VS34 ile iletişime geçerek projenizi nasıl yapılandırabileceğiniz konusunda bizlere danışabilirsiniz.
VS34’ün kuruluş amacı “Nereden profesyonel kamera bulacağım?”, “Işık seviyelerini neden ayarlayamıyorum?” veya “Videonun rengini nasıl ayarlayacağım?” gibi amatör imkanlarla çekim yaparken karşılaştığınız sorunlara çözüm sağlamaktır.
Video çekiminden içerik oluşumuna, farklı dillerde görsel/yazılı içerik hizmetinden içeriğin son kullanıcıya ulaşacak şekilde düzenlenmesine ve montajına kadar anahtar teslim paket seçeneklerimizle ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için okumaya devam edin veya doğrudan bizimle iletişime geçin

Şirket tanıtım videoları

Aşağıdaki forma şirket tanıtım filminizle ilgili detayları sağlamanızı rica ediyoruz. 


Ürün videoları

Şirketinizde veya stüdyomuzda ürününüz için en doğru video çekimini sağlayabiliriz. Bize kısaca ürününüz ve videoyu nerede kullanacağınızla ilgili bilgi sağlayın.

Ürün fotoğraf çekimi

Ürününüzün fotoğraflarını nasıl bir formatta çekilmesini istiyorsunuz? Arka plan, tasarımıyla ilgili fikirlerinizi ve ürününüzle ilgili bilgileri lütfen bizimle paylaşın.

ARTIK HERKES VİDEO İZLİYOR...

VideoStudio34