My Post (6)

Video
Studio34 Nedir?

Uzman kadrosuyla İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren bir içerik ajansı ve video stüdyosudur.
Video Studio 34 olarak amacımız, ihtiyacınız olan kurumsal veya bireysel tanıtım videoları, ürün videoları, eğitim videoları, video CV gibi dijital dünyada kimliğinizi yansıtan videoları çektirebileceğiniz veya bu videolar için ekip, ekipman ve stüdyo kiralayabileceğiniz, montaj hizmetinden faydalanabileceğiniz bir ortamı size en uygun fiyattan sunmaktır.

Tanıtım ve ürün videoları gibi hizmetlerimizle şirketinize dijital dünyada görünürlük kazandırabilir, arama motorlarında rakiplerinizin bir adım önüne geçmenize yardımcı olabiliriz.

İstanbul / Ataşehir Video Stüdyomuz

Hizmetlerimiz

Stüdyo Kiralama

“Anadolu yakasında Video çekimi yapabilecek bir stüdyo nerede bulabilirim?”
Kendi imkanlarınızla çektiğiniz videoların ürün ve şirketinizin kalitesini yansıtmadığını düşünüyorsanız VS34 sizlere profesyonel imkanlarla Video çekimi yapabileceğiniz, tam donanılmlı bir stüdyo ortamı sunar.

.

Video Çekim Paketleri

Şirketiniz, ürününüz veya kendiniz için bir video çekmek istiyor ancak ekipmana yatırım yapmak istemiyor veya gerekli donanıma sahip olmadığınızı düşünüyorsanız VS34’ün anahtar teslim video prodüksiyon paketlerinden yararlanabilirsiniz.

.

.

Video Montaj

Videonuzun çekimleri bittikten sonra isterseniz ham videoyu alabilir, isterseniz video montaj hizmetimizden faydalanabilirsiniz . Bu süreçte en güncel video düzenleme araçlarını kullanarak videonuzu kesiyor, kurgusunu yapıyor, en yeni renklendirme araçlarıyla videonuza profesyonel bir görüntü sağlıyoruz. 

.

Stüdyo Dışı Çekim Hizmetleri

VS34 olarak yalnızca stüdyo içinde çekim hizmeti değil, aynı zamanda dilediğiniz ortamda ürün ve hizmet tanıtım videolarınızı çekmeye olanak sağlıyoruz. Hizmet ve ürünlerinizi kurumunuzda mı tanıtmak istiyorsunuz? Bizi arayın, ekipman ve ekibimizle bulunduğunuz alana gelelim.

.

.

Ürün Fotoğrafı

Ürün fotoğrafçılığında amacımız müşterilere uygun fiyatlı ürün fotoğrafçılığı hizmetleri sağlamak. İsterseniz sizin lokasyonunuzda veya stüdyomuzda yaptığımız çekimlerle, ürün fotoğrafçılığı hizmetlerimizle ürünlerinizin en iyi şekilde görünmesini sağlıyoruz. E-ticaret ürün fotoğraf hizmetimizle, ürünleriniz için en iyi sonuçları elde etmek için sizlerle çalışmaya hazırız.

.

Yazılı İçerik Desteği

VS34, video içeriğinizin oluşturulmasında ve düzenlenmesinde size hem Türkçe hem de diğer dillerde destek olur. İçerik yazarlarımız Türkçe’nin yanı sıra İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve Arapça dillerinde yazılı içerikleri sizler için hazırlayabilir. VS34 ekibi olarak videonuzda yer almak üzere seçtiğiniz dillerdeki spiker desteğini de sağlamaktayız.

.

.

Tanıtım ve ürün videolarımızdan örnekler

VS34

Bireysel ya da kurumsal video çekimleri yapmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız VS34 ile iletişime geçerek projenizi nasıl yapılandırabileceğiniz konusunda bizlere danışabilirsiniz.
VS34’ün kuruluş amacı “Nereden profesyonel kamera bulacağım?”, “Işık seviyelerini neden ayarlayamıyorum?” veya “Videonun rengini nasıl ayarlayacağım?” gibi amatör imkanlarla çekim yaparken karşılaştığınız sorunlara çözüm sağlamaktır.
Video çekiminden içerik oluşumuna, farklı dillerde görsel/yazılı içerik hizmetinden içeriğin son kullanıcıya ulaşacak şekilde düzenlenmesine ve montajına kadar anahtar teslim paket seçeneklerimizle ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için okumaya devam edin veya doğrudan bizimle iletişime geçin.

.

Şirket Tanıtım Videoları

Videonuzu stüdyo dışında örneğin kendi ofisinizde mi çektirmek istiyorsunuz? VideoStudio 34 ekibi olarak dilediğiniz lokasyonda en uygun çekim şartlarını sağlıyor ve video çekiminizi gerçekleştiriyoruz. 

Şirket tanıtım videosu ve ürün fotoğraf çekim ve stüdyo kiralama fiyatları:

Fiyat bilgisi için: 

Bizi mesai saatleri içinde 0 216 580 98 17 nolu telefondan arayabilir veya yandaki kısa formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Satış ekibimiz en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

İletişim

VideoStudio34

Adres: Atatürk Mah. Yakut Cad. Yeşim Sitesi Blok:2 D:2, 34758 Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0 216 580 98 17
E-posta: info@videostudio34.com